نتایج 37 مین جشنواره بین المللی کارتون نصرالدین هوجا ترکیه 2017
موضوع : آزاد
کشور : 75
کارتونیست 701
کارتون 1211
برندگان
جایزه بزرگ 5000 دلار
MOJMIR MIHATOVکرواسی
جایزه ویژه 1000 دلار
MIHAI IGNATرومانی
KRZYSZTOF GRZONDZIEلهستان
SUNNERBERG CONSTANTINبلژیک
MICHAEL KOUNTOURISیونان
ARISTIDES.E. HERNANDES GUERREROکوبا
جایزه مخصوص تورهان سلجوق
ALLA AND CHAVDAR GEORGIEVİبلغارستان
جایزه مخصوص Semih BALCIOGLU
ANDRZEJ PALULTآمریکا
جایزه مخصوص Ferit ONGOREN
OKTAY BİNGÖLترکیه
جایزه مخصوص Association of Caricaturists
GRZEGORZ SZUMOWSKIلهستان
جایزه مخصوص Akşehir Municipality and Nasreddin Hodja
---
جایزه مخصوص Jury
GABRIEL RUSUرومانی
MICHEL MORO GOMEZکوبا
جایزه مخصوص Ministry of Culture and Tourism
TOSO BORKOVICصربستان
جایزه مخصوص Press Publications Information General Administration
KONSTANTIN KAZANCHEVاکراین
جایزه مخصوص The Koç Holding
BRETISLAV KOVARIKجمهوری چک
جایزه مخصوص Association of Journalists’ of Turkey
Vladimir KAZANEVSKYاکراین
جایزه مخصوص Istanbul Metropolitan Municipality
JITET KUSTANAاندونزی
جایزه مخصوص Çankaya Municipality
SILVANO MELLOبرزیل
جایزه مخصوص Kadıköy Municipality
SERGEI SEMENDYAEVاکراین
جایزه مخصوص FOX TV
CONSTANTIN CIOSU, ROMANIA
جایزه مخصوص Beşiktaş Municipality
LI JINGSHANچین
جایزه مخصوص Bakırköy Municipality
BOGDAN PETRY - HORIA CRISANرومانی
جایزه مخصوص Sarıyer Municipality
MURAT ÖZMENEKترکیه
MOJMIR MIHATOV
HIRVATİSTAN-CROATIA
Grand Prize
MIHAI IGNAT
ROMANYA- ROMANIA
Honour Prize
KRZYSZTOF GRZONDZIE
POLANYA-POLAND
Honour Prize
SUNNERBERG CONSTANTIN
BELÇİKA- BELGIUM
Honour Prize
MICHAEL KOUNTOURIS
YUNANİSTAN-GREECE
Honour Prize
ARISTIDES.E. HERNANDES GUERRERO
KÜBA-CUBA
Honour Prize
ALLA AND CHAVDAR GEORGIEVİ
BULGARİSTAN-BULGARIA
Special Prize of The Turhan Selçuk
ANDRZEJ PALULT
AMERİKA-USA
Special Prize of The Semih Balcıoğlu
OKTAY BİNGÖL
TÜRKİYE-TURKEY
Special Prize of The Ferit Öngören
GRZEGORZ SZUMOWSKI
POLANYA-POLAND
Special Prize of The Association of Caricaturists
Akşehir Belediyesi ve
Nasreddin Hoca Özel Ödülü
Special Prize of Akşehir Municipality and Nasreddin Hodja
GABRIEL RUSU
ROMANYA-ROMANIA
Jüri Özel Ödülü
Special Prize of the Jury
MICHEL MORO GOMEZ
KÜBA-CUBA
Jüri Özel Ödülü
Special Prize of the Jury
TOSO BORKOVIC
SIRBİSTAN-SERBIA
Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülü
Special Prize of Ministry of Culture and Tourism
KONSTANTIN KAZANCHEV
UKRAYNA-UKRAINE
T.C. Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon
Genel Müdürlüğü Özel Ödülü
Special Prize of Press
Publications Information General Administration
BRETISLAV KOVARIK
ÇEKOSLAVAKYA-CZECH- REPUBLIC
Koç Holding Özel Ödülü
Special Prize of The Koç Holding
KAZANEVSKY VLADIMIR
UKRAYNA-UKRAINE
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Özel Ödülü
Special Prize of The Association of
Journalists’ of Turkey
JITET KUSTANA
ENDONEZYA-INDONESIA
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Özel Ödülü
Special Prize of Istanbul Metropolitan Municipality
SILVANO MELLO
BREZİLYA-BRAZIL
Çankaya Belediyesi Özel Ödülü
Special Prize of Çankaya Municipality
SERGEI SEMENDYAEV
UKRAYNA-UKRAINE
Kadıköy Belediyesi Özel Ödülü
Special Prize of Kadıköy Municipality
CONSTANTIN CIOSU
ROMANYA-ROMANIA
FOX TV Özel Ödülü
Special Prize of FOX TV
LI JINGSHAN
ÇİN-CHINA
Beşiktaş Belediyesi Özel Ödülü
Special Prize of Beşiktaş Municipality
BOGDAN PETRY - HORIA CRISAN
ROMANYA-ROMANIA
Bakırköy Belediyesi Özel Ödülü
Special Prize of Bakırköy Municipality
MURAT ÖZMENEK
TÜRKİYE-TURKEY
Sarıyer Belediyesi Özel Ödülü
Special Prize of Sarıyer Municipality