نظرسنجی
≡ آیا به نظر شما ، انجمن های کارتون و کاریکاتور به تعهداتشان در قبال کارتونیست ها پایبند هستند ؟

روز جهانی کارتونیست ها
اسامی داوران بیست و پنجمین جشنواره تجسمی جوانان اعلام شد
کد مطلب: 1003383 تعداد بازدید: 171 تاریخ انتشار: 1397/05/08 22:22
چاپ خبر
ارسال
اسامی داوران بیست و پنجمین جشنواره تجسمی جوانان اعلام شد

تبریز تونز

اسامی داوران بیست و پنجمین جشنواره تجسمی جوانان اعلام شد

 

به گزارش تبریز تونز به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، علی شیرازی و صداقت جباری( خوشنویسی)، علی ذاکری و جواد نوبهار( طراحی)، فرهاد سلیمانی و محمد عباس زاده( عکاسی)، شهرام رضایی و رحیم بغال اصغری ( کاریکاتور)، فرح اصولی و ابراهیم مقبلی( نقاشی)، رحیم چرخی و امیر طهماسبی( نگارگری)، کوروش قاضی مراد و حسین نوروزی( پوستر)، کیانوش غریب پور و جلال پیرمرزآبادی ( تصویر سازی) و کامبیز صبری و محمد فاسونکی( مجسمه سازی) در کنار استادان کارگاه های جشنواره، داوری بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان را بر عهده دارند.

 

محمدعلی فرض بورد ( خوشنویسی)، داریوش حسینی( طراحی)، مهدی مقیم نژاد( عکاسی)، جواد علیزاده(کاریکاتور)، مهرداد محب علی( نقاشی)، اردشیر مجرد تاکستانی( نگارگری) ، اونیش امین الهی( پوستر)، علی بنی اسدی( تصویر سازی) و محمد حسین عماد(مجسمه سازی) کارگاه های جشنواره هستند که از ابتدای جشنواره در کارگاه ها حضور دارند و در پایان در کنار دو داور دیگر هر رشته داوری جشنواره را انجام می دهند.

 

در مرحله نخست آثار رسیده به دبیرخانه بررسی می شود و در مرحله دوم هنرمندان جوانان پذیرفته شده در جشنواره اجرای کارگاهی خواهند داشت.

 

بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان در رشته های ارتباط تصویری (پوستر)، تصویرسازی، حجم، خوشنویسی (نستعلیق) ، طراحی ، عکاسی ، کاریکاتور (کارتون)، نقاشی ونگارگری ( نقاشی ایرانی ، گل و مرغ، تذهیب) برای جوانان 15 تا 24 سال 26 تا 30 مردادماه برگزار می شود.

 

بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان با حمایت مرکز هنرهای تجسمی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها همزمان با تبریز 2018 در این شهر برگزار می شود.

تبلیغات
-->
آخرین مطالب
لینک های مرتبط