نظرسنجی
≡ آیا به نظر شما ، انجمن های کارتون و کاریکاتور به تعهداتشان در قبال کارتونیست ها پایبند هستند ؟





روز جهانی کارتونیست ها
لیست منتخبین 45 مین جشنواره بین المللی Piracicaba برزیل 2018
کد مطلب: 1003393 تعداد بازدید: 85 تاریخ انتشار: 1397/05/14 10:35
چاپ خبر
ارسال
لیست منتخبین 45 جشنواره بین المللی Piracicaba برزیل 2018

تبریز تونز

لیست منتخبین 45 جشنواره بین المللی Piracicaba برزیل 2018

 

بخش کاریکاتور

 

Alan Souto Maior Alves – Brasil

Ali Hussain Al Sumaikh  Bahrein

Alisson Ortiz Affonso – Brasil 

Andre Bethlem – Brasil

Andre Camargo – Brasil

Antoni Ribeiro Martins – Brasil 

Antonio Santos – Portugal

آرش فروغی

Ariel Silva – Brasil

Asier Sanz Nieto – Espanha 

Carlos Eduardo Pereira dos Santos Cunha  – Brasil

Cau Gomez – Brasil

Cival Einstein Macêdo Alves – Brasil 

Dario Castillejos – México

Darko Drljevic – Montenegro 

David Garcia Vivancos – Espanha 

Diogo Pablo Araujo Lopes –Brasil

Douglas de Souza Vieira – Brasil

Edmilson Avancine – Brasil 

Fabricio dos Santos de Brito – Brasil 

Gerson Amorim – Brasil 

Guedes – Brasil

Gustavo Paffaro – Brasil

Halit Kurtulmuş Aytoslu – Turquia 

Igor Leonardo Vasconcelos Villa – Brasil 

Jarbas Domingos de Lira Junior – Brasil 

J. Bosco – Brasil

Joaquín Aldeguer López – Espanha  

José Marconi Bezerra de Souza – Brasil 

Lezio Junior– Brasil

Luciano Soares Lima – Brasil

Luiz Avanço – Brasil

Luiz Carlos Fernandes (Fernandes) – Brasil

Makhmudjon Eshonkulov – Uzbequisão

Marcelo Ferreira – Brasil

Marco Krebs – Brasil

Marcos Bazaglia Faias – Brasil 

Maria Rita Almeida Correa – Brasil 

Matías Tolsà Montedoro – Espanha 

Mauricio Parra – Canada 

Max Eduardo Portella Ziemer – Brasil 

Moises de Macedo Coutinho – Brasil 

Paulo Emmanuel – Brasil

Paulo Sergio Jindelt – Brasil 

Pedro Silva – Portugal

Rafael Duque Espindola – Brasil

Regis Teixeira – Brasil 

Ricardo Ribeiro Soares – Brasil 

Rodrigo de Azeve do Silva – Brasil

Rosana Fávero de Amorim – Brasil

Sebastião Xavier de Lima – Brasil 

Shahrokh Heidari – França 

Shankar Pamarthy – India 

Sidney Lima – Brasil  

Stella Peralta – Colombia 

Suélen Becker – Brasil

Thiago Lucas – Brasil 

Ulisses José de Araujo – Brasil 

Vinicius Francisco Esteves – Brasil 

Walmir Americo Orlandeli – Brasil 

Walter Toscano – Peru

Wlamir Rodrigues – Brasil 

Alexsander Faria de Souza  – Brasil  

Robinson José da Silva  – Brasil  

Fabiano Carriero Eiras – Brasil

 

بخش کارتون

 

علی میرایی

Andre Farias – Brasil

Angel Boligan Corbo – México

Angel Boligan Corbo – México 

Bobisa Todorovic – Servia 

Bossens Philippe – Bélgica

Carlos Jorge Nunes – Brasil

Carlos José Ribeiro – Brasil

Cau Gomez – Brasil

Constantin Pavel – Cartum 

Constantin Sunnerberg – Belgica 

Daniel Gnattali – Brasil

Danilo Scarpa – Brasil 

Darko Drljevic – Montenegro 

Didie Sri Widiyanto – Indonésia

Emrah Arikan – Turquia 

Erdogan Basol – Turquia

Érico de Oliveira Junqueira Ayres – Brasil 

Gilberto Ferreira Algarra – Brasil

Gilmar Machado – Brasil

Grigori   Katz – --- 

Jarbas Domingos de Lira Junior – Brasil 

J Bosco – Brasil

João Carlos Mattias do Nascimento  – Brasil

José Paulo Ferrer – Brasil 

Jota A – Brasil 

Kazanevsky Vladimir – Ucrania 

Leandro Nanartonis – Brasil 

Liviu Stanila – Romenia 

Luiz Fernando Dorabiato – Brasil 

محمود برخورداری

Marcelo Ferreira – Brasil

Marco Merlin – Brasil

Marcus Vinicius Luna dos Santos (Billo) – Brasil 

Mileta Miloradovic -Sérvia

Oleksy Kustovsky – Ucrania 

Olivier Ploux – França 

Omar Alberto Figueroa Turcios – Espanha 

Orhan Öztürk – Turquia 

Paulo Emmanuel Cunha da Silva – Brasil 

Paulo Sergio Jindelt – Brasil 

Paulo Vilanova – Brasil

Rafael Correa – Brasil

Raimundo Waldez da C. Duarte – Brasil 

Ricardo Clement – El Salvador 

Rodrigo Mineu – Brasil

Ronaldo Cunha Dias – Brasil 

Santiago Cornejo – Argentina 

Sergei Semendyaev – Ucrânia 

Seyi̇t Saatci̇ – Turquia 

Sidney Lima – Brasil 

Silvano Mello – Brasil 

Soeprie Ketjil – Indonesia

Toso Borkovic – Servia 

Vladimir Stankovski – Servia

Sérgio Ribeiro Lemos – Brasil

Trayko Popov  – Bulgária

 

SELECIONADOS CATEGORIA CHARGE

 

Alberto Ribeiro Palmieri –Brasil

Álvaro Carlos Cruz Alves – Brasil 

Anderson de Oliveira Delfino – Brasil 

Andrea Pecchia – Italia 

Angel Boligan Corbo – Mexico 

Anne Derenne – França

Brady Izquierdo Rodríguez  – Cuba 

Bruno Coelho Aziz Lima – Brasil 

C.B. Shibu – Brasil 

Carlos Henrique Santos da Costa (Guabiras) – Brasil 

Carlos André de Souza – Brasil

Cau Gomez – Brasil

Cleverson Martins – Brasil

Constantin Pavel – Romenia

DaCosta – Brasil 

Damir Novak – Croácia

Dario Castillejos México

Darko Drljevic – Montenegro 

Darsono – Indonésia

David Vela – Espanha 

Didie Sri Widiyanto – Indonésia

Douglas de Souza Vieira – Brasil

Dubovkyi Oleksandr – Ucrânia 

Eder Santos – Brasil

Elena Ospina – Colômbia 

Elihu Ribeiro Duayer Filho – Brasil

Emrah Arikan – Turquia 

Flávio de Azevedo Levy – Brasil

Floreal da Silva Andrade – Brasil

Francisco Crocomo  -Brasil  

Gabriel Morales Ferrari – Brasil

Gilmar Machado – Brasil

Guilherme Cerveira  Lima – Brasil

Halit Kurtulmuş Aytoslu – Turquia 

Izabela Kowalska-Wie\czorek – Polônia 

Jarbas Domingos de Lira Junior – Brasil 

João Medino da Silva – Brasil 

Jota A – Brasil 

Junior Lopes – Brasil

Kleverson Mariano – Brasil

Liu qiang – China 

Liviu Stanila – Romênia 

Luc  Descheemaeker – Bélgica 3

Luis Fernando Pimentel Mendes – Brasil

Luiz Carlos Fernandes – Brasil

Marcelo Oscar Lawryczenko – Argentina 

Marcelo Ferreira – Brasil

Marcelo Maraska – Brasil  

مهدی عزیزی

Mihai Ignat – Romênia

محسن ظریفیان

Muzaffar Yulchiboev – Uzbekistan

Norbert Van Yperzeele – Bélgica 

Olivier Ploux – França 

Omar Pérez – Espanha 

Paulo Sergio Jindelt – Brasil

Petry and Crisan – Romênia

Rafael Duque Espindola – Brasil 

Raimundo Waldez da C. Duarte – Brasil 

Raul Fernado Zuleta – Colombia 

Roberto André – Brasil 

Rodrigo Serra Brum Machado – Brasil 

Rodrigo Mineu – Brasil

Ronaldo Cunha Dias – Brasil 

شاهرخ حیدری

Silvano Mello – Brasil 

Spiro Radulovic – Servia 

Thiago Lucas – Brasil

Toso Borkovic – Sérvia 

Ulisses José de Araujo – Brasil 

Vasco Gargalo – Portugal

Vladan Nikolic – Servia

Walmir Americo Orlandeli – Brasil

Walter José Martins Pereira – Brasil

Wesam Khalil – Egitoc

Yoiti Taniguchi – Brasil

Trayko Popov – Bulgária

Willian Antonio Hussar – Brasil

 

 

SELECIONADOS CATEGORIA TIRAS/HQ

 

Alexandre Aparecido Soares Batista Brasil

Andre Farias – Brasil

Armen Hamonangan – Indonesia 

Bernard Bouton – França 

Brady Izquierdo Rodríguez – Cuba 

Carlos Eduardo Duarte da Silva – Brasil

Claudio Jorge – Brasil

Daniel Gnattali – Brasil

Daniel Jacob – Brasil

Danilo Scarpa – Brasil 

David Vela – Espanha 

Dubovkyi Oleksandr – Ucrânia 

Eder Santos – Brasil

Elvis Nilson Israel de Oliveira – Brasil 

Gabriel Morales Ferrari Brasil

Gérson Luis de Vargas Pinto – Brasil 

Gilmar Machado – Brasil

Gilson F. de Menezes – Brasil

Halit Kurtulmuş Aytoslu – Turquia 

Igor Kondenko – Ucrania – Tira 

Jarbas Domingos de Lira Junior – Brasil 

J. Bosco – Brasil

João Carlos Mattias do Nascimento – Brasil

Jota A – Brasil 

Juné Ferreira – Brasil

Kazanevsky Vladimir – Ucrânia 

Klaus Pitter – Áustria

Marcelo Ferreira – Brasil

Marco Merlin – Brasil

Michel Moro Gómez – Cuba

Mileta Miloradovic – Sérvia

Moisés de Macedo Coutinho – Brasil 

Oguz Gurel – Turquia

Rafael Corrêa – Brasil

Rodrigo Serra Brum Machado – Brasil 

Santiago Cornejo – Argentina 

Toso Borkovic – Servia 

Valery Momot – Ucrania 

Vladimir Stankovski – Servia 

Willian Antonio Hussar  – Brasil

Valdécio Cesar de Andrade –  Brasil

 

 

SELECIONADOS CATEGORIA TEMÁTICA “ASSÉDIO”

 

Adriana Mosquera (Nani) – Espanha 

Alexander Barabanshchykov – Ucrânia 

Alexandre Alves Franco – Brasil 

Alexsandro de Brito Almeida – Brasil 

Andrea Pecchia – Italia 

Angel Boligan Corbo – México 

Anselmo Gimenez Mendo – Brasil

Antoni Ribeiro Martins – Brasil 

Bruno Coelho Aziz Lima – Brasil 

Carlos Andre de Souza – Brasil

Cau Gomez – Brasil_

Daniel Jacob – Brasil

David Araujo Bezerra – Brasil

Djoko Susilo – Indonesia 

Eder Santos – Brasil

Fernando Madeira – Portugal 

Floreal da Silva Andrade – Brasil 

Frederico Ozanan Pinto Gomes Pereira – Brasil 

Gilmar Machado – Brasil

Igor Kondenko – Ucrânia 

Jesse Ribeiro Brasil

João Medino da Silva – Brasil 

Jota A – Brasil 

Júlia Teles Cruz – Brasil

Julio Carrión – Perú

Kazanevsky Vladimir – Ucrânia 

Konstantin Kazanchev – Ucrânia 

Lezio Junior – Brasil

Liviu Stanila – Romênia 

Luc Descheemaeker – Bélgica 

Luiz Roberto Villa – Brasil 

Makhmudjon Eshonkulov – Uzbequisão 

Omar Alberto Figueroa Turcios – Espanha 

Omar Pérez – Espanha 

Paulo Sergio Jindelt – Brasil 

Pepe Sanmartin – Peru

Rafael Correa –Brasil

Ricardo Clement – El Salvador 

Rodrigo Serra Brum Machado – Brasil 

Ronaldo Cunha Dias – Brasil 

Santiago Cornejo – Argentina

Shahrokh HEIDARI – França

Silvano Mello – Brasil 

Thiago Lucas – Brasil 

Rosana Amorim – Brasil

Willian Antonio Hussar – Brasil

Trayko Popov – Bulgária

 

 

SELECIONADOS CATEGORIA “PRÊMIO SAÚDE UNIMED”

 

Andrea Pecchia – Italia 

Angel Boligan Corbo – México 

Antonio Marcos Feitosa da Silva (Dovinho Feitosa) – Brasil

Armen Hamonangan – Indonésia 

Carmen-Niculina Misaila – Romênia 

Daniel Gnattali – Brasil

Darko Drljevic – Montenegro 

Dubovkyi Oleksandr – Ucrânia 

Emrah Arikan – Turquia

Fernando Pica – Colômbia

Floreal da Silva Andrade – Brasil 

Frederico Ozanan Pinto Gomes Pereira – Brasil 

Gilmar Machado – Brasil 

Halit Kurtulmuş Aytoslu – Turquia 

João Medino da Silva – Brasil 

José Miguel Pires Junior – Brasil 

José Paulo Ferrer – Brasil  

Jota A Brasil – Saude 

Kazanevsky Vladimir – Ucrânia 

Klaus Pitter – Áustria

Liu qiang – China 

Luc Descheemaeker – Belgica

Luiz Roberto Villa – Brasil 

Olivier Ploux – França

Omar Alberto Figueroa Turcios – Espanha 

Raimundo Waldez da C. Duarte – Brasil 

Vladimir Stankovski – Servia

Walmir Americo Orlandeli – Brasil 

انتشار یافته: 0 | بررسی نشده: 0 | غیرقابل انتشار: 0
نظری برای خبر فوق ارسال/منتشر نشده است.
پس از ارسال، نظر شما در صورت تائید مدیر سایت بلافاصله منتشر خواهد گردید اما ایمیلتان همیشه مخفی باقی خواهد ماند.

نام:   کد عدم هرزه نگاری
» کد تائید:  
ایمیل:  
نظر شما:  
تبلیغات
آخرین مطالب
لینک های مرتبط