نظرسنجی
≡ آیا به نظر شما ، انجمن های کارتون و کاریکاتور به تعهداتشان در قبال کارتونیست ها پایبند هستند ؟

روز جهانی کارتونیست ها
مجید خسروانجُم: پیشوند شهید پیش از نام حاج قاسم؟ باورم نمی‌شود!
کد مطلب: 1004207 تعداد بازدید: 85 تاریخ انتشار: 1398/10/17 18:43
چاپ خبر
ارسال
مجید خسروانجُم: پیشوند شهید پیش از نام حاج قاسم؟ باورم نمی‌شود!

تبریز تونز

مجید خسروانجُم: پیشوند شهید پیش از نام حاج قاسم؟ باورم نمی‌شود!

مجید خسروانجُم هنرمند عرصه کارتون و کاریکاتور کشور می‌گوید که هنوز باورم نمی‌شود پیشوند شهید قبل از نام سردار سلیمانی بنشیند.

 

به گزارش تبریز تون به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «مجید خسروانجُم» هنرمند کارتونیست و کاریکاتوریست کشور با اشاره به بهت ناشی از شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت: در بهت و شوک غریبی به سر می‌برم و حال مساعدی ندارم؛  هنوز باورم نمی‌شود که پیشوند شهید قبل از نام سردار سلیمانی بنشیند.

 

وی ادامه داد: آنچه این روزها مرا بسیار آزار می‌دهد، دو دستگی‌ای است که پس از شهادت سردار سلیمانی میان برخی از اقشار جامعه به وجود آمده است؛ البته پرواضح است که این جنگ با توجه به حضور بی‌نظیر و باشکوه قاطبه مردم جنگی مغلوبه است.

 

وی تصریح کرد: ریشه این دو دستگی آزاردهنده به جهل بازمی‌گردد؛ اینکه موضع رسانه‌های معلوم‌الحال خارجی مبنای تحلیل و اندیشه برخی از مردم ما شود، بسیار آزاردهنده است؛ در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که گویی  برخی از ما قهرمانان حقیقی‌مان را نمی‌شناسیم و نمی‌توانیم حق را از باطل تشخیص دهیم.

 

خسروانجُم تأکید کرد: اتقاق دیگری که فارغ از ناباورانه بودن ماجرا برایم رخ داده، شوقی نزدیک به یقین است که از وقوع اتفاقات میمون و مبارک در آینده نزدیک حکایت دارد؛  این اتفاقات میمون و مبارک ممکن است خدایی ناکرده با خون و آتش هم همراه باشد؛ اما می‌خواهم بگویم حتی اگر با خون و آتش هم همراه باشد، اتفاقی مهیب و مبارک خواهد بود.

 

این هنرمند کاریکاتوریست با اشاره به انتقام از سران جنایتکار آمریکا و صهیونیسم خاطرنشان کرد: ویژگی برجسته ما این است که سایه حکیمی روی سرمان است و چنین موهبتی از هر حیث خاطرمان را آسوده می‌کند؛ اگر در کشور دیگری غیر از ایران زندگی می‌کردیم، این انتقام معنای دیگری پیدا می‌کرد و می‌توانست زمینه‌ساز نگرانی‌هایی باشد؛ اما ازآنجاکه ما حکیمی بصیر بالای سرمان داریم که تمام جوانب را در نظر گرفته و سنجیده‌ترین تصمیم ممکن را می‌گیرد، صدمه ناشی از این انتقام برای من معنا و ابعاد وسیع‌تری دارد و تصور می‌کنم اتفاقات بسیار خوبی در راه است.

انتشار یافته: 0 | بررسی نشده: 0 | غیرقابل انتشار: 0
نظری برای خبر فوق ارسال/منتشر نشده است.
پس از ارسال، نظر شما در صورت تائید مدیر سایت بلافاصله منتشر خواهد گردید اما ایمیلتان همیشه مخفی باقی خواهد ماند.

نام:   کد عدم هرزه نگاری
» کد تائید:  
ایمیل:  
نظر شما:  
تبلیغات
آخرین مطالب
لینک های مرتبط