نظرسنجی
≡ آیا به نظر شما ، انجمن های کارتون و کاریکاتور به تعهداتشان در قبال کارتونیست ها پایبند هستند ؟

روز جهانی کارتونیست ها
شرکت ۱۶۰هنرمند در دهمین جشنواره کارتون و کاریکاتور
کد مطلب: 1004135 تعداد بازدید: 98 تاریخ انتشار: 1398/08/13 09:10
چاپ خبر
ارسال
شرکت ۱۶۰هنرمند در دهمین جشنواره کارتون و کاریکاتور

تبریز تونز

شرکت ۱۶۰هنرمند در دهمین جشنواره کارتون و کاریکاتور

 

ناصری از اختتامیه دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور با موضوع جوان ایرانی در ۱۸ آبان خبر داد و گفت: از ۲۴ استان در این جشنواره شرکت کردند.

 

به گزارش تبریز تون به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان، «عباس ناصری» صبح امروز یکشنبه 12 آبان در نشست دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور با موضوع جوان ایرانی که در سالن امیرحسین فردی حوزه هنری برگزار شد، گفت: جشنواره های جوان در کشور با موضوعات آزاد زیاد برگزار می شود اما جشنواره ای که موضوع آن جوان باشد، تاکنون برگزار نشده بود. با همکاری موسسه سپهر سوره هنر کار را جلو بردیم و جشنواره کارتون و کاریکاتور با موضوع جوان ایرانی را برگزار می کنیم.

 

دبیر هنری دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور با بیان اینکه 160 هنرمند از 24 استان در این دوره از جشنواره کارتون و کاریکاتور شرکت کردند، اظهار داشت: در بخش کارتون 403 اثر و در بخش کاریکاتور 160 اثر داشتیم. ورک شاپ ترامپیسم از برنامه های جنبی دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور است.

 

 وی با اشاره به داوری آثار دهمین جشنواره کارتون و کاریکاتور خاطرنشان کرد: آثار رسیده توسط تیم داوری پنج نفره و سه کمک داور، داوری می شود. جشنواره چلگی را نیز برگزار می کنیم که این جشنواره به نوعی استعدادیابی برای جشنواره کارتون و کاریکاتور است. اگر امروز جشنواره کارتون و کاریکاتور در خراسان شمالی برگزار می شود به واسطه اساتیدی چون جواد علیزاده و بهمن عبدی است.

 

گفتنی است، دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور با موضوع جوان ایرانی شنبه 18 آبان در تالار فرهنگی هنری حافظ شهرداری در بجنورد به کار خود پایان می دهد.

انتشار یافته: 0 | بررسی نشده: 0 | غیرقابل انتشار: 0
نظری برای خبر فوق ارسال/منتشر نشده است.
پس از ارسال، نظر شما در صورت تائید مدیر سایت بلافاصله منتشر خواهد گردید اما ایمیلتان همیشه مخفی باقی خواهد ماند.

نام:   کد عدم هرزه نگاری
» کد تائید:  
ایمیل:  
نظر شما:  
تبلیغات
آخرین مطالب
لینک های مرتبط