نظرسنجی
≡ آیا به نظر شما ، انجمن های کارتون و کاریکاتور به تعهداتشان در قبال کارتونیست ها پایبند هستند ؟





روز جهانی کارتونیست ها
لبست شرکت کنندگان و داوران 5 مین جشنواره بین المللی کارتون ایتالیا
کد مطلب: 1004366 تعداد بازدید: 60 تاریخ انتشار: 1399/03/02 13:08
چاپ خبر
ارسال
لبست شرکت کنندگان و داوران 5 مین جشنواره بین المللی کارتون ایتالیا

تبریز تونز

لبست شرکت کنندگان و داوران 5 مین جشنواره بین المللی کارتون ایتالیا

 

در این جشنواره 250 هنرمند از 71 کشور شرکت نموده اند

 

AFGHANISTAN: Shaid Atiqullah

 

ALBANIA: Agim Sulaj

 

ALGERIA: Youcef Aimeur

 

ARGENTINA: Omar Perez, Favelis-Outeda, Alejandro Becares, Marlene Pohle, Ana Maria Pilipczuk, Marcelo Guerra, Gerardo Perez

 

ARMENIA: Arsen Gevorgyan

 

AUSTRALIA: Louis Pol, Mark Lynch

 

AUSTRIA: Stefan Wenczel, Klaus Pitter

 

AZERBAIJAN:Seyran Caferli

 

BAHRAIN: Ali Al Sumaikh

 

BELGIO: Constantin Sunnerberg, Luc Vernimmen, Luc Descheemaeker

 

BOSNIA: Hasan Fazlic, Resad Sultanovic

 

BRASILE: Carlos Amorim, Silvano Mello, Thiago Lucas, Cival Einstein, Suélen Becker

 

BULGARIA: Galina Pavlova, Jovcho Savov, Anatoly Stankulov

 

BURKINA FASO: Damien Glez

 

CANADA: Hector Valladares, Guy Badeaux

 

CECA REPUBBLICA: Evzen David

 

CILE: Jaime Huerta

 

CINA: Qigong Huang, Qiang Liu, Yong Zhang, Bilig Ba, Shaowei Zhu

 

COLOMBIA: Elena Ospina, Raul Fernando Zuleta, Jorge A. Restrepo, Giovanny Paez Munoz, Raul Grisales, Stella Peralta

 

COSTA RICA: Arcadio Esquivel

 

CUBA: Ramses Morales, Alfredo Martirena, Michel Moro Gomez, Alex Falco Chang

 

CROAZIA: Miroslav Gerencer, Damir Novak, Natasa Rasovic

 

DANIMARCA: Niels Bo Bojesen, Erik Petry

 

ECUADOR: Pancho Cajas

 

EGITTO: Hader Yehia, Fawzy Morsy, Emad Abdelmaksud, Wesam Khalil

 

ESTONIA: Ester Lauringson

 

FRANCIA: Pierre Ballouhey, Jean-Loïc Belhomme, Bernard Bouton, Anne Derenne, Batti Manfruelli, Christine Traxeler, Jean-Michel  Renault, Jean-Michel Gruet and Olivier Raynaud (Jury)

 

GERMANIA: Rainer Ehrt,  Sabine Voigt, Werner Rollow

 

GIAPPONE: Ayako Saito, Kunikazu Noguchi, Chiriro Noguchi

 

GIORDANIA: Osama Hajjaj

 

GRECIA: Konstantinos Tsanakas (Jury)

 

INDIA:  Shankar Pamarthy, Kanika Mishra, Iaganesh Subramaniam

 

INDONESIA: Jitet Kustana, Doddy Iswahyudi

 

ایران

 Sharhokh heidari, Firoozeh Mozaffari, Laleh Ziai, Sepideh Anjomrooz, Javad Takjoo, Mahboubeh Pakdel, Nahid Zamani, Keyvan Varesi, Nahid Maghsoudi, Mansoure Deghani, Hadis Moradzadeh, Nasrin Sheykhi, Farzane VasiriTabar, Mozhdeh Malek Oghli, Shirin Gholipour, Sajad Rafeei, Marziyeh Khanizade, Emad Salehi, Sepideh Faramarzi

 

IRAQ: Abdul Raheem Yassir, Ali Mandalawi

 

--- Boris Eremburg, Grigori Katz, Ilya Katz, Kfir Weizman

 

KAZAKHSTAN: Galym Boranbayev

 

LETTONIA: Valta Klints, Gatis Sluka

 

LIBANO: Bleibel Hassan, Anas Lakkis

 

LUSSEMBURGO: Pol Leurs

 

MAROCCO: Jabir Adnane, Naji Benaji

 

MESSICO: Angel Boligan, Fernando Mendez

 

MOLDAVIA: Valeriu Kurtu, Alexander Kaminsky

 

MONTENEGRO: Darko Drljevic, Luka Lagator

 

NORVEGIA: Abou Hassan Fadi, Egil Nyhus, Siri Dokken, Firuz Kutal, Roar Hagen

 

NUOVA ZELANDA: Murray Webb

 

OLANDA:Tjeerd Royaaards, Jean Gouders

 

PALESTINA: Mohammad Sabaaneh

 

PERU: Julio Angel Carrion Cueva, Walter Toscano

 

POLONIA: Dariusz Dabrowski, Patricia Longawa, Zygmunt Zaradkiewicz, Izabela Kowalska Wieczorek, Luczynski Slawomir

 

PORTOGALLO: Pedro Silva, Vasco Gargalo

 

REGNO UNITO: Vincent Woodcock, Ross Thomson, Clive Goddard

 

ROMANIA: Doru Axinte, Nicoleta Ionescu, Likviu Stanila, Cris Horia

 

RUSSIA: Mikhail Zlatkovsky, Vladimir Semerenko, Alexander Yakovlev

 

SERBIA: Tošo Borković, Milenko Kosanovic, Spiro Radulovic, Jugoslav Vlahovic, Mileta Miloradovic and Gradimir Smudja (special guest)

 

SIRIA: Fahd Bahady

 

SLOVACCHIA: Andrej Hascak

 

SPAGNA: Manuel Arriaga, Miguel Sanchez Villalba, Ernesto Priego, Asier Sanz, Joaquin Aldeguer, Maria Picasso’ i Piquer, Jorge Martinez

 

SUDAN: Elrayah Ombaddi

 

SVEZIA: Mahmoud Abbas

 

SVIZZERA: Patrick Chappatte, Vincent Chevalley, Hanspeter Wyss, Alexia Papadopoulos, Regina Vetter

 

TAIWAN: Chia-hui Liu, Wang Rui-min, Kuan Yu Shih,

 

TUNISIA: Tawfiq Omrane

 

TURCHIA: Musa Gumus, Erdogan Karayel, Yuksel Cengiz. Hilal Ozcan, Engin Selcuk, Ali Sur, Tan Oral, Hicabi Demirci, Ahmad Rahma

 

UCRAINA: Vladimir Kazanevsky, Nataliia Kryzhanovska, Elena Zheleznyak, Oleksiy Kustovsky, Alice Mael, Sergei Semendyaev and  Konstantin Kazanchev (Jury)

 

UNGHERIA: Istvan Kelemen, Ferenc Szenasi

 

URUGUAY: Luis Haro Dominguez

 

USA: Kevin Kallaugher, Jessica Warrick, Felipe Galindo, Ed Wexler, Angie Jordan

 

UZBEKISTAN: Makhmud Eshonqulov,

 

VENEZUELA: Jose Vargas

 

ITALIA: Gianni Audisio, Cristina Bernazzani, Andrea Bersani, Luca Bertolotti, Emiliano Bruzzone, Massimo Bucchi, Nicola Bucci, Virginia Cabrfas, Angelo Campaner,  Leonardo Cannistrà, Athos Careghi, Gianni Chiostri, Guido Clericetti, Lido Contemori, Gabriele Corvi, Marco D’Agostino, Milko Dalla Battista, Emanuele Del Rosso, Franco Donarelli, Bicio Fabbri, Francesco Federighi, Isabella Ferrante, Fabio Finocchioli, Marco Fusi, Antonio Guarene, Valerio Held, GianLorenzo Ingrami, Emilio Isca, Alfio Leotta, Agostino Longo, Fabio Magnasciutti, Mario Magnatti, Roberto Mangosi, Ro Marcenaro, Riccardo Mazzoli, Antonio Mele, Marilena Nardi, Benny Nicolini, Claudio Onesti, Andrea Pecchia, MariaGrazia Quaranta, Umberto Rigotti, Eugenio SaintPierre,  Achille Superbi, Stefano Tartarotti, Sergio Tessarolo, Lamberto Tomassini, Assunta Toti Buratti, Pietro Vanessi, Lorenzo Vannini  and Guido Silvestri, Bruno Bozzetto (special prizes) with Lucio Trojano, Marco De Angelis, Guido De Maria, Gianandrea Bianchi (Jury)

تبلیغات
آخرین مطالب
لینک های مرتبط