نظرسنجی
≡ آیا به نظر شما ، انجمن های کارتون و کاریکاتور به تعهداتشان در قبال کارتونیست ها پایبند هستند ؟

روز جهانی کارتونیست ها
فراخوان چهارمین جشنواره سراسری کارتون فجر کردستان
کد مطلب: 1004677 تعداد بازدید: 144 تاریخ انتشار: 1399/11/10 22:34
چاپ خبر
ارسال
آخرین‌مهلت ارسال آثار ۱۸ بهمن‌ماه 1399

تبریز تون

 

فراخوان چهارمین جشنواره سراسری کارتون فجر کردستان

داوودنیا از اعلام فراخوان چهارمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور فجر در کردستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، علی عباس داوودنیا مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران دستاورد‌های بزرگی برای ملت ایران و همه آزادی خواهان دنیا داشته است و با استفاده از زبان هنر می‌توان این دستاورد‌ها را به نسل‌های آینده ساز جامعه منتقل کرد.

 

او افزود: هنر کارتون و کاریکاتور یک هنر جهانی بوده و با بهره‌گیری از این هنر جهانی می‌توان آثاری منطبق با ارزش‌های اسلامی و انقلابی را خلق کرد.

 

داوودنیا اعلام کرد: انجمن کارتون و کاریکاتور سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان برای چهارمین سال متوالی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و حوزه هنری انقلاب اسلامی استان، جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور ویژه دهه فجر را برگزار می‌کند.

 

او به محور‌های برگزاری این جشنواره اشاره کرد و افزود: جاهلیت مدرن و حقوق بشر آمریکایی، استکبارستیزی و جهاد همه جانبه، جبهه مقاومت و اتحاد آزادی خواهان دنیا در برابر جبهه استکبار، انقلاب اسلامی و تمدن سازی جهانی، مکتب حاج قاسم سلیمانی و خودباوری جوانان مسلمان از جمله محور‌های این جشنواره است.

 

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان همچنین به شرایط جشنواره اشاره و بیان کرد: هر شرکت‌کننده می‌تواند در هر بخش حداکثر شش اثر ارسال کند و آثار ارسالی نباید قبلاً برنده جایزه‌ای شده باشد، اما می‌تواند منتشرشده باشد.

 

او اعلام کرد: مهلت ارسال آثار به‌هیچ‌عنوان قابل تمدید نبوده و از هنرمندان تقاضا می‌شود در مهلت ذکرشده نسبت به ارسال آثار اقدام کنند.

 

مسئول بسیج هنرمندان استان کردستان آخرین‌مهلت ارسال آثار به این جشنواره را ۱۸ بهمن‌ماه امسال و تاریخ داوری آثار را ۱۹ همین ماه عنوان کرد و افزود: ۲۰ بهمن‌ماه امسال هم نتایج داوری آثار اعلام و نمایشگاهی از آثار منتخب برپا خواهد شد.

 

او یادآور شد: هنرمندان کارتونیست و کاریکاتوریست کشور می‌توانند آثار خود را از طریق نشانی kurdewaricartoon@gmail.com ارسال کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر از فراخوان این جشنواره با شماره تماس ۰۸۷۳۳۲۹۱۱۷۸ تماس بگیرند.

 

 

انتشار یافته: 0 | بررسی نشده: 0 | غیرقابل انتشار: 0
نظری برای خبر فوق ارسال/منتشر نشده است.
پس از ارسال، نظر شما در صورت تائید مدیر سایت بلافاصله منتشر خواهد گردید اما ایمیلتان همیشه مخفی باقی خواهد ماند.

نام:   کد عدم هرزه نگاری
» کد تائید:  
ایمیل:  
نظر شما:  
تبلیغات
آخرین مطالب
لینک های مرتبط