نظرسنجی
≡ آیا به نظر شما ، انجمن های کارتون و کاریکاتور به تعهداتشان در قبال کارتونیست ها پایبند هستند ؟





روز جهانی کارتونیست ها
نتایج 10 مین جشنواره بین المللی و 20 مین جشنواره بین المللی زیتون – قبرس 2021
کد مطلب: 1005907 تعداد بازدید: 66 تاریخ انتشار: 1400/06/27 21:05
چاپ خبر
ارسال
نتایج 10 مین جشنواره بین المللی و 20 مین جشنواره بین المللی زیتون – قبرس 2021

Results of 20th Olive Festival Humor & 10th International cartoon contest 2021 –Cyprus-

نتایج 10 مین جشنواره بین المللی و 20 مین جشنواره بین المللی زیتون – قبرس 2021

داوران

Nidai Güngördü (Kıbrıs – Cyprus), Öznur Kalender (Türkiye), M. Serhan Gazioğlu (Kıbrıs), Kübra Deligöz (Türkiye), Derman Atik (Kıbrıs), Musa Kayra (Kıbrıs), Selen Selışık (Kıbrıs), Aysun Çelik (Kıbrıs), Hüseyin Çakmak (Kıbrıs)

 

 

جایزه بزرگ

 تبریز تون

Muammer Kotbaş  ترکیه

 

 بخش زیتون

تبریز تون

 

نفر اول Mojmir Mihatov کرواسی

تبریز تون

 

نفر دوم Spiro Radulovic صربستان

تبریز تون

 

نفر دوم Vladimir Kazanevsky اکراین

تبریز تون

 

نفر سوم Javier Zorrilla Berganza اسپانیا

 

بخش آزاد

تبریز تون

 

 

نفراول Aşkın Ayrancıoğlu از ترکیه

تبریز تون

 

نفر دوم علی میرایی

تبریز تون

 

نفر سوم Liu Qiang چین

 

فینالیست های بخش زیتون

 

Agim Krasniqi (Kosova – Kosovo)

 

Alexander Dubovsky (Ukrayna – Ukraina)

 

علی میرایی

 

Anas El Lakkis (Lübnan – Lebanon)

 

Arda Kılınç (Türkiye – Turkey)

 

Aurel Ştefan Alexandrescu (Romanya – Romania)

 

Ayhan Alkan  (Birleşik Krallık – United Kingdom)

 

Chiorean Cornel – Marin (Romanya – Romania)

 

Cival Einstein (Brezilya – Brazil)

 

Danja Doroshky (Sırbistan – Serbia)

 

Emilio Guazzone (İtalya – Italia)

 

Ertuğrul Atasever (Türkiye – Turkey)

 

Evzen David (Çek – Czech)

 

Fahriye Çıtaklı (Türkiye – Turkey)

 

Fatma Ertuğral (Kıbrıs – Cyprus)

 

Galym Boranbayev (Kazakistan – Kazakhistan)

 

Gerald Peigneux (Fransa – France)

 

Gülfidan Özdilek (Türkiye – Turkey)

 

Halit Kurtulmuş Aytoslu (Türkiye – Turkey)

 

حمید رضا مصیبی

 

Imri Musliu (Kosova – Kosovo)

 

Izabela Kowalska – Wieczorek (Polonya – Poland)

 

Konstantin Kazanchev (Ukrayna – Ukraina)

 

Kuznetsov Daniil  (Ukrayna – Ukraina)

 

Kürşat Zaman (Türkiye – Turkey)

 

Lazo Sredanovic (Karadağ – Montenegro)

 

Liu Qiang (Çin – China)

 

Louis Pol (Avustralya – Australia)

 

Luc Vernimmen (Belçika – Belgium)

 

Lütfü Çakın (Türkiye – Turkey)

 

Marco De Angelis (İtalya – Italia)

 

مرضیه خانی زاده

 

Meret Gylyjov (Türkmenistan – Turkmenistan)

 

Mustafa Tozakı (Kıbrıs – Cyprus)

 

نرگس جوان مجیدی

 

Nicolae Lengher (Romanya – Romania)

 

Oleksy Kustovsky (Ukrayna – Ukraina)

 

Osama Hajjaj (Ürdün – Jordan)

 

Ömer Çam (Türkiye – Turkey)

 

Ramazan Özçelik (Türkiye – Turkey)

 

Roman Kubec (Çek – Czech)

 

شیرین قلی پور

 

Sittipunt Tumying (Tayland – Thailand)

 

Slobodan Butir (Hırvatistan – Croatia)

 

Tomas Trunecek (Çek – Czech)

 

Toso Borkovic (Sırbistan – Serbia)

 

Vishal V. Shenoy (Hindistan – India)

 

یلدا هاشمی نژاد

 

Zillmann R. Imola (Romanya – Romania)

 

Zygmunt Zaradkiewicz (Polonya – Poland)

 

 

فینالیست های بخش آزاد

Alexander Dubovsky (Ukrayna – Ukraina)

 

Ali Hakan Alan (Türkiye – Turkey)

 

علی راستو

 

Angelo Campaner (İtalya – Italia)

 

Arsen Gevorgyan (Ermenistan – Armenia)

 

Barthel Catherine (Lüksemburg – Luxembourg)

 

Borislav Hegedušić (Hırvatistan – Croatia)

 

Bossens Philippe (Belçika – Belgium)

 

Bülent Okutan (Türkiye – Turkey)

 

Chiorean Cornel – Marin (Romanya – Romania)

 

الهه خرامان

 

Evzen David (Çek – Czech)

 

Fethi Gürcan Mermertaş (Türkiye – T urkey)

 

Goran Celicanin (Sırbistan – Serbia)

 

Grigoris Georgiou (Yunanistan – Greece)

 

Gülfidan Özdilek (Türkiye – Turkey)

 

حمید رضا مصیبی

 

حسن امیدی

 

Heino Partanen (Finlandiya – Finland)

 

Husan Sodiqov (Özbekistan – Uzbekistan)

 

İbrahim Halil Sayan (Türkiye – Turkey)

 

Jingyan Qi (Çin – China)

 

Jugoslav Vlahovic (Sırbistan – Serbia)

 

Juli Sanchis Aguado (İspanya – Spain)

 

Kemal Özyurt (Türkiye – Turkey)

 

Leyla Çınar Algül (Kıbrıs – Cyprus)

 

Louis Pol (Avustralya – Australia)

 

Luka Lagator (Karadağ – Montenegro)

 

Makhmud Eshonkulov (Özbekistan – Uzbekistan)

 

Marco De Angelis (İtalya – Italia)

 

مرضیه خانی زاده

 

Mehmet Zeber (Türkiye – Turkey)

 

Mete Ağaoğlu (Türkiye – Turkey)

 

Mileta Miloradovic (Sırbistan – Serbia)

 

Mojmir Mihatov (Hırvatistan – Croatia)

 

Musa Keklik (Türkiye – Turkey)

 

Mustafa Tozakı (Kıbrıs – Cyprus)

 

Mustafa Yıldız (Türkiye – Turkey)

 

Nurcan Şimşek (Türkiye – Turkey)

 

Oleg Gutsol (Ukrayna – Ukraina)

 

Peiman Mirzaei (Avustralya – Australia)

 

Seyit Saatçi (Türkiye – Turkey)

 

سید سجاد علیزاده

 

Stamatis Kyritsopoulos (Yunanistan – Greece)

 

Steffen Jahsnowski (Almanya – Germany)

 

Uğur Pamuk (Türkiye – Turkey)

 

Valeri Tarasenko (Rusya – Russia)

 

Valery Momot (Ukrayna – Ukraina)

 

Zdenko Puhin (Hırvatistan – Croatia)

 

Zlatko Krstevski (Kuzey Makedonya – North Macedonia)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تبلیغات
آخرین مطالب
لینک های مرتبط