نظرسنجی
≡ آیا به نظر شما کارتونیست ها در قبال جامعه وظیفه خود را انجام داده اند ؟





روز جهانی کارتونیست ها
نتایج و لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی Mihai Eminescu رومانی
کد مطلب: 1010528 تعداد بازدید: 88 تاریخ انتشار: 1402/10/22 09:00
چاپ خبر
ارسال
نتایج و لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی Mihai Eminescu رومانی

تبریز تون

Results of the International Exhibition in Romania Mihai Eminescu Romania

 نتایج و لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی Mihai Eminescu رومانی

 

Argentina

Ado Carmona (جایزه برتر )

Gerardo Perez (جایزه برتر )

María Laura Zuljevic

 

Austria

Pascal Kirchmair

 

Bangladesh

Nasif Ahmed

 

Belgium

Jos Vanspauwen (جایزه برتر )

Marnix Dierckens (جایزه برتر )

Bosnia and Herzegovina

Resad Sultanovic

 

Brazil

Acacio Junior

JBosco Azevedo

Joacir Dias Xavier

José Adnael Silva

Sebastião Xavier De Lima (جایزه برتر )

China

Cai Weidong

Dong Hanyong

Feng Youbin (جایزه برتر )

Guo Ye (جایزه برتر )

Guo Yi Hui

Hu Min

Huang Jingwu

Huang Zebin

Ning Bin

Qi Jingyan

🎖 Ronghai Huang (جایزه برتر )

Wang Dapeng

Yang Xiaobo

Yu Shixin (جایزه برتر )

Egypt

Ahmed Samir Farid

Omar Seddek Mostafa

Saber Taha (جایزه برتر )

 

Germany

Helmut Jacek

 

Ghana

🎖 Chimaobim Nnanna (جایزه برتر )

 

India

Abhik Basu

Arpita Khan

Jeeva Nanthan (جایزه برتر )

Supriti Bhattacherjee

Swathi Jai Kumar K

 

Indonesia

Faizal Ua (جایزه برتر )

Makmun BUngsu

Mudi Anto Ahmed (جایزه برتر )

Syafiuddin Halid (جایزه برتر )

Iran

Amin Montazeri (جایزه برتر )

Ebad Karami Kalous

Farzaneh Noori (جایزه برتر )

Fereshte Ramshini

Hossein Safi (جایزه برتر )

Mohammad Amin Jameifar

Mohsen Ebrahimi

Shahram Shirzadi (جایزه برتر )

 

….

Alexandru Bartfeld

 

Italy

Gherardo Bartoloni (جایزه برتر )

 

Japan

Daniel Sahade (جایزه برتر )

 

Malaysia

Mohd Hafiz Yahaya

Noor Effanizah Binti Iasni (جایزه برتر )

Rosidi Semail-Rossem

 

Myanmar

Thein Tun Oo (جایزه برتر )

 

Nepal

Rajesh Manandhar

 

Nigeria

Chino Obasi (جایزه برتر )

 

Norway

Firuz Kutal

 

Peru

Toscano Walter

 

Poland

Izabela Kowalska-Wieczorek (جایزه برتر )

Michal Graczyk (جایزه برتر )

Zbigniew Kolaczek (جایزه برتر )

 

Portugal

António Santos (جایزه برتر )

 

Romania

Cornel-Marin Chiorean

Marian Avramescu (جایزه برتر )

Ovidiu Ambrozie Borta-Boa

Stefan Alexandrescu (جایزه برتر )

 

Serbia

Goran Celicanin

Nikola Ojdanic

 

Spain

José Torres Villa (جایزه برتر )

Turkey

Eda Uzunoglu

Mehmet Zeber

Muammer Kotbas

Tuna Ceylan

 

Ukraine

Oleksiy Kustovsky (جایزه برتر ))

Olexandr Sydorenko (جایزه برتر )

 

انتشار یافته: 0 | بررسی نشده: 0 | غیرقابل انتشار: 0
نظری برای خبر فوق ارسال/منتشر نشده است.
پس از ارسال، نظر شما در صورت تائید مدیر سایت بلافاصله منتشر خواهد گردید اما ایمیلتان همیشه مخفی باقی خواهد ماند.

نام:   کد عدم هرزه نگاری
» کد تائید:  
ایمیل:  
نظر شما:  
تبلیغات
آخرین مطالب
لینک های مرتبط