نظرسنجی
≡ آیا به نظر شما کارتونیست ها در قبال جامعه وظیفه خود را انجام داده اند ؟

روز جهانی کارتونیست ها
با کارتونیست های جهان گاتو
کد مطلب: 1001605 تعداد بازدید: 3654 تاریخ انتشار: 1394/11/23 23:30
چاپ خبر
ارسال
با کارتونیست های جهان الساندر گاتو

الساندر گاتو Alexander gatto در سال 1957 در Castelfranco Veneto، استان ترویزو، ایتالیا متولد شد. الکساندر گاتو هنرمندی مستقل و عمده فعالیت های او علاوه بر کارتون در طراحی و نقاشی متمرکز شده است. کارتون های او در تعداد زیادی از روزنامه ها و مجلات در ایتالیا و خارج از کشور منتشر شده است و یکی از کارتونیستهای موفق مطبوعاتی ایتالیا نیز محسوب میشود. او همچنین در نمایشگاه های متعدد وجمعی بسیاری در ایتالیا و بسیاری از کشورهای جهان شرکت کرده است.بیش از صد جایزه مهم بین المللی در کارنامه این هنرمند دیده می شود .

به وضوح می توان دراجراها و حتی ایده های کارتونی الکساندر گاتوو ردپایی از تاثیرات نقاشی را دید. ایده های بکر و نوآورانه گاتوو بیشتر معطوف به کارتون مفهومی است و دغدغه های ذهنی وی را به شکل عمده ایی شکل می دهد.

تعدادی از آثار این هنرمند برجسته ایتالیایی را در پایین میبینیم

تهیه و تنظیم : امیر سهیلیبرای مشاهده عکس ها در اندازه اصلی و نمایش اسلاید، روی تصاویر کلیک کنید.
TabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تون
انتشار یافته: 0 | بررسی نشده: 0 | غیرقابل انتشار: 0
نظری برای خبر فوق ارسال/منتشر نشده است.
پس از ارسال، نظر شما در صورت تائید مدیر سایت بلافاصله منتشر خواهد گردید اما ایمیلتان همیشه مخفی باقی خواهد ماند.

نام:   کد عدم هرزه نگاری
» کد تائید:  
ایمیل:  
نظر شما:  
تبلیغات
آخرین مطالب
لینک های مرتبط