نظرسنجی
≡ آیا به نظر شما کارتونیست ها در قبال جامعه وظیفه خود را انجام داده اند ؟

روز جهانی کارتونیست ها
گزارش تصویری از برگزاری نمایشگاه کارتون هولوکاست در روز جهانی قدس
کد مطلب: 1001940 تعداد بازدید: 1459 تاریخ انتشار: 1395/04/15 03:59
چاپ خبر
ارسال
رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از برپایی نمایشگاه کاریکاتور با موضوع «هولوکاست» در روز جهانی قدس سال جاری در این استان خبر داد

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از برپایی نمایشگاه کاریکاتور با موضوع «هولوکاست» در روز جهانی قدس سال جاری در این استان خبر داد.

به گزارش تبریز تونز به نقل از روابط عمومی حورزه هنری استان آذربایجان شرقی، حسن میلانی با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه کاریکاتور با موضوع «هولوکاست»، آثار جشنواره بین المللی «هولوکاست» می باشد که همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس در استان و در مسیر راهپیمایی برپا  شد.

وی ادامه داد: نمایشگاه فوق ابتدا به صورت خیابانی در مسیر راهپیمایی روز قدس به نمایش در آمد و بعد از روز قدس به مدت 10 روز در نگارخانه عمارت شهرداری تبریز برای بازدید عموم دایر  شد و علاقمندان می توانند از این نمایشگاه که آثار زیبایی در آن به نمایش گذاشته  شد بازدید نمایند.

میلانی اضافه نمود: چرا تاوان هولوکاست را باید مردم مظلوم فلسطین بدهند، در حالی که فلسطین هیچ نقشی در جنگ جهانی دوم نداشته است، اما سرزمین فلسطین را به عنوان تاوان جنگ اشغال می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: در غالب آثار ارائه شده بحث مردم فلسطین را نشان می‌دهد و سعی در نشان دادن چهره واقعی رژیم صهیونیستی و زیر سؤال بردن آزادی جعلی غربی دارندبرای مشاهده عکس ها در اندازه اصلی و نمایش اسلاید، روی تصاویر کلیک کنید.
TabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تون
انتشار یافته: 0 | بررسی نشده: 0 | غیرقابل انتشار: 0
نظری برای خبر فوق ارسال/منتشر نشده است.
پس از ارسال، نظر شما در صورت تائید مدیر سایت بلافاصله منتشر خواهد گردید اما ایمیلتان همیشه مخفی باقی خواهد ماند.

نام:   کد عدم هرزه نگاری
» کد تائید:  
ایمیل:  
نظر شما:  
تبلیغات
آخرین مطالب
لینک های مرتبط