نظرسنجی
≡ آیا به نظر شما کارتونیست ها در قبال جامعه وظیفه خود را انجام داده اند ؟

روز جهانی کارتونیست ها
با کارتونیست های جهان اولگ کوتسول
کد مطلب: 1000528 تعداد بازدید: 3775 تاریخ انتشار: 1393/11/17 00:50
چاپ خبر
ارسال
با کارتونیست های جهان اولگ کوتسول

Oleg Gutsol

اوگ کوتسول در سال 1964 برابر با 1342شمسی در کشور اکراین متولد گردید . در سال 1983 او تحصیلات خود را از Kirovograd Machine Bulding Tecinical  دریافت نمود .

در سال 1987 اولین اثر وی چاپ گردید . در سالهای بعد بسیاری از آثار وی در مجلات و روزنامه ها چاپ گردید مانند Perest .Vozkhyk. Picnic ….

در حال حاضر وی به عنوان هنرمند در روزنامه Obserrer بلاروس فعالیت و همکاری می نماید .

وی عضو روزنامه نگاران بین المللی اکراین از سال 1989 می باشد . اولگ در سال 2004 به عضویت انجمن کارتونیست های اکراین در آمده و از 1998 اولگ بیش از 400 جایزه بین المللی و کشوری را از آن خود کرده است . وی در حال حاضر در مینسک بلاروس زندگی می کند .

اولگ چندین بار به ایران در قالب داوری و برنده جشنواره سفر کرده است .برای مشاهده عکس ها در اندازه اصلی و نمایش اسلاید، روی تصاویر کلیک کنید.
TabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تونTabrizToon.com - تبریز تون
تبلیغات
آخرین مطالب
لینک های مرتبط